Nowości w bibliotece

Czytanie książek relaksuje, poszerza wiedzę , daje poczucie dobrze wykorzystanego i mile spędzonego czasu. Czytając pobudzamy do działania naszą wyobraźnię, przenosimy się do świata, pozbawionego kłopotów i problemów dnia codziennego. Książki o różnorodnej tematyce kształtują nasz charakter. Niezależnie czy będzie to literatura obyczajowa, psychologiczna, kryminał, czy tematyka społeczna, z każdej pozycji jesteśmy w stanie wysunąć swoje wnioski lub dowiedzieć się całkowicie nowych rzeczy.
Nasza biblioteka stara się wychodzić naprzeciw tym oczekiwaniom, sukcesywnie wzbogacając księgozbiór, posiadamy już 2218 woluminów. W miesiącu wrześniu zakupiliśmy 71 pozycji będących w większości nowościami wydawniczymi lub uzupełnieniem posiadanych serii wydawniczych.
Przy wyborze książek kierowaliśmy się preferencjami i sugestiami naszych czytelników, zarówno młodszych jak i starszych.
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.
Zapraszamy.